Psycholog
Seksuolog
Terapeuta


Profesjonalna Pomoc i Wsparcie

Moja oferta

Kłopoty w sferze psychicznej i seksualnej rzutują na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości i atrakcyjność, kontakty z ludźmi czy relacje w związkach. Jeżeli zauważycie problem, nie bagatelizujcie ich, same nie ustąpią. Jako psycholog- seksuolog zobacz w czym mogę Ci pomóc.

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować w określonych sytuacjach z codziennego życia, w praktyce jednak okazuje się, że zachowujemy się inaczej.. Brakuje nam odpowiedniego treningu i wyrobionych przez doświadczenie nawyków. Grupa warsztatowa to bezpieczne miejsce, gdzie pod okiem specjalisty można trenować nowe lub nietypowe dla siebie sposoby radzenia sobie w różnych sytuacjach. Proponuje:

Seksualność ? – to normalne! – warsztat dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 3-5 lat.

Seksualność ? – to normalne! – warsztat dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 6-9 lat.

Seksualność ? – to normalne! – warsztat dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 10-12 lat.

Warsztat antystresowy – pokonaj stres.

Trening asertywności – czyli jak dbać o siebie i żyć w zgodzie ze sobą i innymi.

Wyślij zapytanie

Konsultacja psychologiczna

To omówienie problemu, poradnictwo psychologiczne a także psychoedukacja. Polega na zidentyfikowaniu problemu oraz określeniu wspólnie z osobą zgłaszającą się dalszego działania.

Czytaj więcej

Konsultacja seksuologiczna

Ma na celu wyjaśnienie przyczyn oraz znalezienie możliwych i skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, rozumianej szeroko – jako sfera fizyczna, psychiczna i interpersonalna.

Czytaj więcej

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Czytaj więcej

Pomoc on-line

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego ...

Czytaj więcej

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować ...

Czytaj więcej

Czy wiesz, że sprawność seksualna to barometr zdrowia mężczyzny?