Psycholog
Seksuolog
Terapeuta


Profesjonalna Pomoc i Wsparcie

Moja oferta

Kłopoty w sferze psychicznej i seksualnej rzutują na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości i atrakcyjność, kontakty z ludźmi czy relacje w związkach. Jeżeli zauważycie problem, nie bagatelizujcie ich, same nie ustąpią. Jako psycholog- seksuolog zobacz w czym mogę Ci pomóc.

 

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Celem terapii jest zrozumienie mysli, emocji i zachowań obojga partnerów, które są podłożem nieprawidłowych relacji w związku. Przeciwskazaniami do terapii są: niewystarczająca motywacja partnerów, stosowanie przemocy oraz zaangażowanie jednego z partnerów w pozamałżeński związek.

Na pierwszych spotkaniach proponuje podjęcie terapii pary razem lub osobno, kiedy zachodzi taka potrzeba. Osobno kiedy problem dotyczy osób niedojrzałych emocjonalnie, silnie lękowych lub tych, które twierdzą, że nie kochają już partnera. Terapia pary ma na celu wzmocnienie relacji, poprawę komunikacji oraz uzyskanie większej swobody wyboru i integralności każdego z partnerów tworzących związek.

Spotkania z para odbywają się raz w tygodniu lub raz na na dwa tygodnie i trwają 60 minut. .Wyślij zapytanie

Konsultacja psychologiczna

To omówienie problemu, poradnictwo psychologiczne a także psychoedukacja. Polega na zidentyfikowaniu problemu oraz określeniu wspólnie z osobą zgłaszającą się dalszego działania.

Czytaj więcej

Konsultacja seksuologiczna

Ma na celu wyjaśnienie przyczyn oraz znalezienie możliwych i skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, rozumianej szeroko – jako sfera fizyczna, psychiczna i interpersonalna.

Czytaj więcej

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Czytaj więcej

 

Pomoc on-line

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego ...

Czytaj więcej

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować ...

Czytaj więcej

Czy wiesz, że sprawność seksualna to barometr zdrowia mężczyzny?