Psycholog
Seksuolog
Terapeuta


Profesjonalna Pomoc i Wsparcie

Moja oferta

Kłopoty w sferze psychicznej i seksualnej rzutują na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości i atrakcyjność, kontakty z ludźmi czy relacje w związkach. Jeżeli zauważycie problem, nie bagatelizujcie ich, same nie ustąpią. Jako psycholog- seksuolog zobacz w czym mogę Ci pomóc.

 

Terapia indywidualna

Jeżeli Twój problem wymagać będzie głębszego przepracowania w szerszym kontekście życiowym, psycholog doradzi Ci podjęcie indywidualnej terapii psychologicznej lub terapii zaburzeń seksualnych, zależnie od rodzaju trudności i Twojej sytuacji osobistej.

Liczba spotkań nie jest stała i jest dostosowana do Twoich potrzeb – terapia może mieć charakter krótkoterminowy ( od kilku do kilkunastu spotkań) lub długoterminowy.

Sesje odbywają się najczęściej raz w tygodniu, o stałej porze i trwają 50 minut.Wyślij zapytanie

Konsultacja psychologiczna

To omówienie problemu, poradnictwo psychologiczne a także psychoedukacja. Polega na zidentyfikowaniu problemu oraz określeniu wspólnie z osobą zgłaszającą się dalszego działania.

Czytaj więcej

Konsultacja seksuologiczna

Ma na celu wyjaśnienie przyczyn oraz znalezienie możliwych i skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, rozumianej szeroko – jako sfera fizyczna, psychiczna i interpersonalna.

Czytaj więcej

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Czytaj więcej

 

Pomoc on-line

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego ...

Czytaj więcej

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować ...

Czytaj więcej

Czy wiesz, że sprawność seksualna to barometr zdrowia mężczyzny?