Psycholog
Seksuolog
Terapeuta


Profesjonalna Pomoc i Wsparcie

Moja oferta

Kłopoty w sferze psychicznej i seksualnej rzutują na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości i atrakcyjność, kontakty z ludźmi czy relacje w związkach. Jeżeli zauważycie problem, nie bagatelizujcie ich, same nie ustąpią. Jako psycholog- seksuolog zobacz w czym mogę Ci pomóc.

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego przez Internet:

Rozmowa audio w czasie rzeczywistym przy użyciu Skype bez kamer.
Rozmowa w czasie rzeczywistym przy użyciu Skype z opcją video.

Zalety e-terapii

Nie wychodzisz z domu i nie poświęcasz czasu na dojazd ( co jest ważne szczególnie dla osób chorych, z ograniczeniem ruchu, niepełnosprawnych )
Możesz chronić swoje dane i nawet nie musisz pokazywać swojej twarzy, jeśli wybierasz opcję kontaktu bez kamery
Ograniczenia e-terapii
Ograniczony kontakt niewerbalny, jeśli nie używasz kamery.
Pewne obszary pracy nie kwalifikują się do poradnictwa online.

Wyślij zapytanie

Konsultacja psychologiczna

To omówienie problemu, poradnictwo psychologiczne a także psychoedukacja. Polega na zidentyfikowaniu problemu oraz określeniu wspólnie z osobą zgłaszającą się dalszego działania.

Czytaj więcej

Konsultacja seksuologiczna

Ma na celu wyjaśnienie przyczyn oraz znalezienie możliwych i skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, rozumianej szeroko – jako sfera fizyczna, psychiczna i interpersonalna.

Czytaj więcej

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Czytaj więcej

 

Pomoc on-line

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego ...

Czytaj więcej

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować ...

Czytaj więcej

Czy wiesz, że sprawność seksualna to barometr zdrowia mężczyzny?