Psycholog
Seksuolog
Terapeuta


Profesjonalna Pomoc i Wsparcie

Moja oferta

Kłopoty w sferze psychicznej i seksualnej rzutują na nasze samopoczucie, poczucie własnej wartości i atrakcyjność, kontakty z ludźmi czy relacje w związkach. Jeżeli zauważycie problem, nie bagatelizujcie ich, same nie ustąpią. Jako psycholog- seksuolog zobacz w czym mogę Ci pomóc.

 

Konsultacja psychologiczna

To omówienie problemu, poradnictwo psychologiczne a także psychoedukacja. Polega na zidentyfikowaniu problemu oraz określeniu wspólnie z osobą zgłaszającą się dalszego działania.

Rozmowa z psychologiem jest często pomocna w lepszym zrozumieniu siebie i innych. Pozwala spojrzeć na problem z różnych perspektyw. Adresowana jest do osób poszukujących szybkiej porady w odniesieniu do problemów życiowych, rodzinnych, partnerskich lub wychowawczych.

Zwykle jest to jedno do trzech spotkań trwających 50 minut.
Pierwsza konsultacja – 120 zł. Cena obejmuje ewentualnie testy psychologiczne.
Każde następna wizyta – 120 zł.

Wyślij zapytanie

Konsultacja seksuologiczna

Ma na celu wyjaśnienie przyczyn oraz znalezienie możliwych i skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, rozumianej szeroko – jako sfera fizyczna, psychiczna i interpersonalna.

Czytaj więcej

Terapia indywidualna

Jeżeli Twój problem wymagać będzie głębszego przepracowania w szerszym kontekście życiowym, psycholog doradzi Ci podjęcie indywidualnej terapii psychologicznej lub terapii zaburzeń seksualnych,...

Czytaj więcej

Terapia par

Jest propozycją przeznaczoną dla osób będących w związku, który przeżywa kryzys, zmaga się ze stresowymi wydarzeniami, ma trudności w relacji partnerskiej.

Czytaj więcej

 

Pomoc on-line

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą skorzystać z bezpośrednich konsultacji z psychologiem lub seksuologiem. Możliwe opcje kontaktu terapeutycznego ...

Czytaj więcej

Warsztaty/edukacja seksualna

Warsztaty to forma zdobywania lub utrwalania umiejętności psychologicznych poprzez doświadczenie. Często zdarza się, że teoretycznie wiemy, jakie zachowania chcielibyśmy stosować ...

Czytaj więcej

Czy wiesz, że sprawność seksualna to barometr zdrowia mężczyzny?